تخصصی برق قدرت

m152 تخصصی برق قدرت

تخصصی برق قدرت

سال ۱۰۹۷ برای اولین بار از کربن که دارای نقطه ذوب ۳۶۵۰ گرادسلسیوس ( ) به اضافه الیافی از جنس پارچه نسوز یا چوب خیزران این موارد را کربنیزه می کردند. این مواد به علت اینکه تا دمای ۲۰۰۰ درجه اکسیده می شدند در سال ۱۰۹۸ از تاتانیم که دارای نقطه ذوب ۲۸۹۹ استفاده کردند سپس از سینپیون استفاده کردند سپس از تنگستن استفاده کردند ماده ای ترد و شکننده که نسبت به بقیه مواد دارای نقطه ذوب بالاتری است جنس تنگستن از وانادیم و وافرام می باشد که طی عملیاتی به صورت متالوژی پودر به تنگستن که چکش خوار است تبدیل می کنند دارای نقطه ذوئب ۳۶۵۰ گراد سلسیوس می باشد. در سال ۱۹۱۳ به علت اینکه وانادیم میل شدیدی به ترکیب شدن با اکسیژن در حرارت بالا دارد و اکسید وانادیم تشکیل می داد لامپها را تخلیه کردند. به خاطر اینکه سرعت اکسید شدن را کم کنند تا عمر لامپ زیاد شود. سپس داخل لامپ ها را گاز آرگن و نیتروژن استفاده می کردند و گاز آرگن سرعت تبخیر وانادیم یا تنگستن را خیلی کم می‌کند. لامپهای ۲۵ وات به بالا را داخل حباب از گاز استفاده می کنند. لامپ های ۲۵ وات به پائین داخل حباب لامپ خلاء می باشد و از گاز استفاده می کنند.

Flare فلر: اولین ماشین تولید قطعات لامپ التهابی در قسمت IL ماشین فلز نام دارد. که از لوله شیشه ای سربدار به طول یک متر الی یک متر و دویست که دارای قطر معادله ۳/۱۲ میلی متر می باشد استفاده می کنند. که استم تیوپ نام دارد. محصولی که از این ماشین خارج می شود قیفی شکل و فلز نام دارد. استم تیوپ از کشور بلژیک یا تاکستان خریداری می گردد. در این دستگاه به وسیله گاز و هوا و اکسیژن قسمت انتهایی تیوپی که به وسیله کلامپهایی محکم گرفته شده و با سرعت بدور خود می چرخد (هد دستگاه) به صورت خمیری شکل در می آید البته عملیات حرارتی توسط مشعل هایی از حرارت های پائین به حرارت های بالا به تیوپ دمیده می شود سپس به وسیله فلانچی از جنس فسفر پرنز که نوعی سرامیک است در حین چرخیدن تیوپ عمل فلانچینگ صورت می گیرد. سپس به وسیله نگهدارنده ای به اندازه مورد نظر به صورت پائین می آید و سپس به وسیله حرارت و تیغه ای از جنس استیل برش می شود. جنس شیشه فلز از نوع سرب دار است. تست تولید دارای ۱۰ عدد ماشین فلز می باشد که هر کدام از آنها دارای ۸ الی ۹ هد می باشند و تست دارای هفت خط تولید است. دستگاه ها ساخت شرکت بادلکس انگلیس می باشد. اساس کار ماشین صفحات بادامک (کام) لمس کننده های غلطکی (رولر) می باشد که توسط الکتروموتور و گیربکس نیرو و تغییرات سرعت انجام می گیرد. ایندکس ماشین ۹/۱ ثانیه می باشد.

سرفصل های موجود در این مقاله »

فهرست مطالب

عنوان

صفحه

نکاتی در مورد تاریخچه تولید و استفاده فیلامنت۱
فلر۲
مشعل‏ها۵
فلانجینگ۷
گیجینگ۷
کاتر۸
شوتر۸
آنیلر۸
کد و علت خرابی فلز۱۰
مشخصات اگزودست تیوپ۱۵
نکته ای در مورد سیم ولدز۱۵
قطعات زیر دستگاه استم۱۶
بادامک های سمت چپ۱۸
نکاتی دیگر در مورد استم ماشین۲۲
اگزدست فیدر۲۶
مونت۲۷
تارنتیل۲۸
بت فیلامنت۲۸
ولدزستتر۲۸
ولدز کاتر۲۸
کیلامپینگ۲۹
پیک آپ۲۹
گیتر۲۹
سنترون یا ویبراتور۳۰
اجزاء کاتر۳۲
سنترلاینر۳۳
ترانسفر یا استم فیر۳۳
چک هد۳۴
ولدز ستتر۳۴
فلایتینگ۳۴
هوکینگ۳۵
کلامپینگ۳۵
تستردوم۳۶
بارنرها۳۶
آنکارا اینترینگ۳۷
آنکار روپل یا روپلینگ۳۸
فرینگ۳۹
تستر سوم۳۹
اجکت۳۹
گتر۴۰
آن لودر یا مونت ترانسفر۴۰
اجزاء روپلینگ۴۱
مطالبی دیگر در مورد سیلینگ۴۶
تارت۴۶
مونت رود۴۶
دو تاری برینگ یا دو بادی برینگ۴۶
اجزاء هد سیلینگ۴۷
بالب پوش آب۴۸
علت خروجی لامپ۴۸
سنسور مونت با رجکتر۴۸
کنویر۵۰

اطلاعات مقاله

مقاله که در این لحظه برای فروش قرار دادم مربوط به رشته ی مهندسی برق با عنوان تخصصی برق قدرت است و در ۵۰ صفحه به صورت فایل ورد آماده کرده ام شما می توانید این مقاله برای اعضای ویژه سایت قرا داده شده است.در ادامه لینک دانلود مقاله قرار داده شده است در صورت تمایل می توانید با خرید اکانت اعضای ویژه این مقاله ومقالات دیگر را دانلود کنید

 

متن کامل مقاله را از لینک زیر دانلود کنید….

 

 

[vip-members] دانلود فایل [/vip-members]

پاسخ دهید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.