نقشه های طراحی هتل

f109 نقشه های طراحی هتل
ž نقشه های طراحی هتل

نقشه های طراحی هتل

  • هتلها در جایی ساخته می شوند که بیشترین رویدادهای اجتماعی اتفاق می افتد .
  • فضاهای عمومی نقش مهمی در موفقیت هتل و جلب مشتری دارند .
  • در دوران جدید بیشترین تغییر در زمینه های هتل سازی در روش روز آمد کردن و توسعه فضاهای عمومی هتلها و تجهیزات و خدمات اضافی صورت گرفته است.
  • به عنوان مثال: بخش بدنسازی امروزه از ملزومات هتل است و استخر سرپوشیده کلاسیک دیگر خواستار زیادی ندارد و جای خود را به بخش های زیبایی تناسب اندام شامل استخر های کوچک محوطه های ورزشی و فضای درمانی ویژه طرفدار دارد.
  • نقاط جذاب دیگر به شکل مراکز خرید، تیاتر، موزیکال و دیگر تسهیلات تفریحی می توانند به هتل اضافه شوند گاهی اوقات مقوله موضوع به تمامی هتل را تحت الشعاع قرار می دهد. بیشترین چیزی در که مورد علاقه هتل سازان است شکلهای پیوندی هستند که به هتل اضافه می شوند چون دامنه فعالیت هتل را افزایش داده و در نتیجه درصد اشغال اتاقها را بالا می برند.

اطلاعات محصول فروشی

مقاله که در این لحظه برای فروش قرار دادم مربوط به معماری با عنوان نقشه های طراحی هتل است و در ۱۵ شیت نقشه  به صورت اتوکد  آماده کرده ام  شما می توانید این مقاله را به قیمت ۹۰۰۰  تومان  خریداری کنید.در ادامه مطلب قسمت هایی  از مقاله و فهرست مطالب آمده  است در صورت تمایل به خرید در اخر مطلب لینک فروش قرار گرفته  با خرید ، مقاله برای شما امیل می شود

متن کامل مقاله  را از لینک زیر دانلود کنید….

9000 تومان – خرید

پاسخ دهید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.